- Úvod
- Italské víno
- Puglia
- Ochutnej San Marzano - vína z Puglie, 6x 0.75l
Ochutnej San Marzano - vína z Puglie, 6x 0.75l
- Akce

- Kompletní specifikace
- Související zboží3
- Ochutnej San Marzano - vína z Puglie, 6x 0.75lSkladem (expedujeme ihned)1 950,0 Kč1 611,6 Kč bez DPH
Ochutnejte náš výběr 6 kvalitních vín z vinařství San Marzano, které sídlí v jižní Itálii, konkrétně v regionu Puglia.
Kraj nazývaný San Marzano, nedaleko městečka Neviera a Casa Rossa. Půdy jsou zeména jílovité s příměsí červených jílů. Velmi jemná půda s částicemi vápence. Výjimečně kamenitá. Tato “červená” půda je příčinou vysokého obsahu železa v půdě. To je i důvodem vysoké barvy místních vín. Klima je velmi teplé s minimálními srážkami. Velmi typické a vhodné podmínky pro kultivaci odrůdy Primitivo.
V tomto setu naleznete jedno bílé víno odrůdy Vermentino a dalších 5 lahví červeného, především typických odrůd pro tento region - Primitivo a Negroamaro.
Degustační karton obsahuje:
1x Vermentino Timo Salento IGP - více zde
- svěží bílé Vermentino s tóny citrusů s bylinek. Zraje v nerezovém tanku.
1x Negroamaro Puglia IGT I Tratturi - více zde
- Negroamaro z nerezového tanku, Hřejivé, ovocné - ostružiny, lesní ovoce.
1x Primitivo Puglia IGT I Tratturi - více zde
- Primitivo z nerezového tanku. Plnější, ovocné - borůvky, višně, s nasládlým závěrem.
1x SUD Primitivo di Manduria DOC - více zde
- Primitivo z oblasti Mandurie, které zrálo 6 měsíců v dubových sudech. Ovocné, plné s lehkým tříslem a nasládlým závěrem.
1x Collezione Cinquanta Vino Rosso d'Italia - více zde
- Komplexní, plné, ovocné a hřejivé s měkkými tříslovinami. Zraje 12 měsíců v dubovém sudu. Staré keře odrůd typických pro tento region.
1x Primitivo di Manduria 60 Sessantanni DOC - více zde
- Špičkové Primitivo z keřů více než 60 let starých. Zraje 12 měsíců v dubovém sudu. Plné, hutné, ovocné s dlouhým závěrem.
Karton: 6x0.75l
Obsahuje siřičitany