Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O nás

Vážený návštěvníku,

vítejte v našem internetovém obchodě zabývajícím se prodejem lahvového vína. Stavebním kamenem naší nabídky jsou vína z Toskánska, nabízíme ovšem také i další skvělá vína z Itálie, Francie ale i Moravy a dalších zajímavých oblastí světa. Zaměřujeme se převážně na malá a střední vinařství s nízkou produkcí, která však vynikají vysokou kvalitou vína. Vinaři, které zde prezentujeme, využívají stejné nebo podobné principy pěstování vína, které používali už jejich dědové. Jen z úcty k přírodě může vzniknout něco opravdu výjimečného.

Veškerý sortiment vín v našem eshopu osobně pečlivě testujeme a k nabídce dáváme jen vína prvotřídní kvality. Věříme, že se Vám bude v našem eshopu líbit a co je hlavní, že Vám bude naše víno chutnat alespoň tak, jako chutná nám.

Proč právě vína z Toskánska?

Téměř každý, kdo v Toskánsku někdy byl, se vrací s tím, že se jej něco dotklo. Není to jen světlo, nebo vůně vzduchu a země. Tyto věci dohromady vytvářejí jistou atmosféru, náladu, která se vrývá hluboko do srdce a do snů. Stává se snem, snem o úzké stezce mezi vinicemi, o rozpálené prázdnotě starobylých vesnic, snem o skvělé ranní kávě v malé kavárničce s místními...

A co dělat, když do Toskánska zrovna nemůžete? Co tak nechat Toskánsko přijít za Vámi? Třeba v podobě skvělého vína, které nádherně odráží právě vůně ve vzduchu i v půdě. Ve víně, které hřálo toskánské slunce. Na italském způsobu života něco je. Italové vědí, že každá i běžná denní činnost by měla být provázena radostí a krásou a tento způsob života lze nalézt také v našich vínech. Radostí je je pít, krásná jsou ve sklenicích.

Užijte si tedy života a vyzkoušejte naše vína.

Krásnou jiskru a dobrou chuť Vám přeje

Tým e-shopu www.toskanskevino.cz

Vinařství Epibios, Radicondoli